İnstagram
Telefon
WhatsApp
YÜKLENİYOR...

Hakkımızda

Hakkımızda

BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİYİZ


 


2011'den günümüze bilişim sektöründe birçok projeye imza atan firmamız 2023 yılı itibari ile ALVA GROUP BİLİŞİM TİCARET A.Ş olarak her geçen gün gelişen teknolojiye uyum sağlamakta ve yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.


ALANLARIMIZDA EN İYİ HİZMETİ SUNUYORUZ


Dijital Pazarlama, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, Prodüksiyon, Grafik Tasarım ve Web Tasarım hizmetlerinde markanızın başarıya ulaşması için çalışıyoruz.
Özgün kodlama yeteneği olan sayılı ajansı bünyesinde barındıran ALVA grup, geleceği inşa etmeye doğru, analiz ve çalışma ile başarıya ulaşan, çalıştığımız firmaların dijital mecrada en iyi sonucu almalarını sağlamak, doğru kitleye ulaşmak için profesyonel analizler yapıyor, dünyaya açılan yüzünüz olan web sitenize gelen kullanıcıları harika bir görünüm ve altyapı ile karşılıyoruz. Çalıştığımız firmaların güncel gelişmelerden ve kendi faydalarına olacak yeni çalışma modellerinden bahsederek çalışmalarının olumlu yönde ilerlemesini sağlıyoruz. ALVA grup çatısı altında olan 24 Saatte Teslim Web Tasarım sloganı ile HIZLI WEB , kalifiye eleman yetiştirmek, bilişim dünyasında ihtiyaç doğacak alanlarda eğitimler vermek için PIXEL Media Academy, hizmet verenler ve hizmet alanların buluştuğu Kim Yapar Ki , yazılım, web tasarım, dijital medya yönetimi, kurumsal marka oluşturma hizmetlerini sunduğumuz Digitool ve birbirinden farklı 2 e-ticaret projesi bulunmaktadır. Firmalarımıza yaptığımız tüm iyileştirmeleri, bizden hizmet alan bütün müşterilerimiz için de hizmet verdikleri alana göre maksimum verim sağlayacak işlere imza atıp büyüyoruz